خانه » کاربرد دستگاه CO2 فرکشنال در جوانسازی واژن
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

کاربرد دستگاه CO2 فرکشنال در جوانسازی واژن

کاربرد دستگاه CO2 فرکشنال در جوانسازی واژن چیست؟ آیا می دانید دستگاه CO2 فرکشنال چگونه به جوانسازی واژن کمک می کند؟ امرزه بهره گیری از راهکارهای کم تهاجمی برای زیبایی و رفع تیرگی اندام تناسلی بانوان کاربرد های زیادی دارد. در این مقاله از وبسایت دکتر فاطمه فیروی قصد داریم به هر آنچه باید درارتباط با آن بدانید بپردازیم، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.  

CO2 فرکشنال واژن چیست؟

لیزر CO2 فرکشنال واژن یک روش درمانی است که برای بهبود و تقویت سلامت واژن به کار می ‌رود. این روش از لیزر CO2 استفاده می ‌کند تا با استفاده از تکنولوژی فرکشنال (Fractioal)، اقدام به تسریع فرایندهای نوسازی و ترمیم در دیواره واژن کند. این لیزر با تولید نور قابل جذب توسط آب در سلول‌های بافتی واژن، به طور هدفمند و کنترل شده اثر می‌گذارد. بنابراین این امر موجب ترمیم بافت واژن و جوانسازی آن می گردد.

معمولا برای انجام لیزر CO2 فرکشنال واژن، شما به چندین جلسه درمانی نیاز خواهید داشت. تعداد جلسات و فواصل زمانی بین آنها بسته به وضعیت شما و توصیه پزشک معالج قابل تنظیم است.

✅ کاربرد RF واژینال در جوانسازی واژن

co2 fractional vagina

کاربرد CO2 فرکشنال واژن در چیست؟

با استفاده از لیزر CO2 فرکشنال واژن، می‌توان به مسائل مختلفی مانند علائم افتادگی و چین و چروک پس از زایمان، ترشحات نامنظم واژن، خشکی واژن و سلامت عمومی واژن کمک کرد. این روش همچنین بهبودی در عملکرد جنسی و افزایش راحتی در روابط جنسی را نیز به ارمغان می آورد. لازم است اگر برای هر کدام از مزایای این لیزر به متخصص مراجعه می کنید، متخصص زنان را در جریان قرار دهید.

از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جوانسازی واژن
  • افزایش قدرت آب رسانی در بافت اندام تناسلی
  • بازسازی حجم از دست رفته در واژن
  • درمان خشکی واژن
  • درمان بی اختیاری ادرار در برخی موارد
  • افزایش تحریک پذیری واژن و بهبود رابطه جنسی

شما می توانید عوارضی که در اثر عوامل طبیعی نظیر افزایش سن و یا زایمان در ناحیه تناسلی شما ایجاد شده را به راحتی با بهره گیری از این روش از بین ببرید. به همین دلیل است که استفاده از آن در سال های اخیر گسترش یافته است.

جوانسازی واژن با لیزر

آیا شما کاندید لیزر co2 فرکشنال واژینال هستید؟

افرادی که به دنبال جوانسازی وان به روش های کم تهاجمی هستند، می توانند از مزیای این جراحی زیبایی بهره بگیرند. با این حال، قبل از تصمیم‌گیری در مورد انجام لیزر CO2 فرکشنال واژن، بهتر است با یک متخصص زنان و زایمان با تجربه در زمینه زیبایی زنان مشورت کنید تا اطلاعات دقیقی درباره مناسب بودن این روش برای شما و جزئیات بیشتر در مورد فرآیند درمانی را به دست آورید.  ممکن است برای رفع اختلالات شما، موارد دیگری نظیر کربوکسی تراپی واژن توصیه شود.

آیا لیزر co2 فرکشنال عوارض دارد؟

قبل از شروع جلسات درمانی جوانسازی واژن شاید این سوال برایتان ایجاد شود که آیا این روش دمانی عوارض جانبی ایجاد می کند؟ دراین خصوص باید گفت خیر. این یک روش جراحی و پرتهاجمی نیست و نیاز به بیهوشی نیز ندارد. به همین دلیل نیاز به نگرانی نیست. با این حال در موارد نادر استفاده از لیزر CO2 فرکشنال واژن ممکن است به برخی عوارض جانبی منجر شود. این عوارض موقت هستند و پس از چند روز تا هفته به طور خود به خود بهبود می‌یابند.

با این حال اگر در این خصوص نگران هستید می توانید با متخصص خود در ارتباط با ریسک های این روش صحبت کنید.  

سوالات متداول

دکتر فاطمه فیروزی

دکتر فاطمه فیروزی

دکتر فاطمه فیروزی متخصص زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد تخصصی هستند، ایشان دکترای پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران نیز گذرانده اند. دوره تخصصی ایشان در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره های فلوشیپ لاپاروسکوپی زنان از ایران و سوییس می باشد، همچنین دوره های لیزر پزشکی از انجمن لیزر روسیه و المان و دوره اموزشی سونوگرافی زنان و سونوهیستروگرافی را گذرانده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
عوارض کربوکسی تراپی واژن

عوارض کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن یک روش است که که منظور های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل کم تهاجمی بودن این...

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

قطعا تنها ویژگی های داخلی دستگاه تناسلی این نیست که می تواند برای بانوان رابطه ای جنسی لذت بخشی را به ارمغان...

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *