خانه » کربوکسی تراپی واژن و تاثیر آن
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

کربوکسی تراپی واژن و تاثیر آن

کربوکسی تراپی واژن چیست؟ آیا می دانید چگونه انجام می شود؟ کربوکسی تراپی واژن یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن تیرگی های ناحیه اندام تناسلی بانوان است. دراین روش از یک دستگاه استفاده می شود و مزیت های آن علی الخصوص در سال های اخیر بسیار شناخته شده است. اگر میخواهید بدانید گاز کربن دی اکسید تزریق شده چگونه باعث زیبایی واژن می شود، در این مقاله از سایت دکتر فاطمه فیروزی با ما همراه باشید.  

کربوکسی تراپی واژن چیست؟

کربوکسی تراپی واژن یکی از روش های اثبات شده در سفید کردن واژن در بانوان است که با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی انجام می شود. این روش یک روش کم تهاجمی ساست که عوارض خاصی برای ابنوان ایجاد نمی کند. به همین دلیل است که کاربرد آن در سال های اخیر مورد استفاده بانوان بسیاری قرار گرفته است. در این روش گاز کربن دی اکسید به ناحیه واژن تزریق می شود و این امر موجب افزایش خون رسانی و کلاژن سازی واژن شده و جوانسازی واژن را به صورت طبیعی تسریع می کند.

کربوکسی تراپی به منظور تزریق کربن با ناحیه اندام تناسلی بانوان است. این گاز بی خطر است و عموما برای سفید کردن واژن از آن بهره برده می شود.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن چگونه انجام می شود؟

در این روش از سوزن برای تزریق گار کربن دی اکسید با غلظت مناسب به نواحی اندام های تناسلی استفاده می شود.

کار کربن در اکسید یا همان CO2 در مخزن ان دستگاه نگه داری می شود. این گاز از فیلتر دستگاه عبور کرده و از طریق سوزن به نواحی مختلف اندام تناسلی بانوان تزریق می شود. میزان گاز و همچنین غلظت گاز خارج شده برای تزریق به نواحی مختف اندام تناسلی بانوان را متخصص تنظیم خواهد کرد که به داخل بافت مورد نظر تزریق می شود.

مزایای انجام کربوکسی تراپی واژن

  • افزایش خون رسانی به نواحی مختلف اندام تناسلی بانوان
  • روشن سازی و از بین رفتن تیرگی واژن
  • جوانسازی واژن و از بین رفتن چین و چروک های ایجاد شده در ناحیه تناسلی بانوان
  • افزایش تحریک پذیری بانوان و تفویت نقطه جی
  • از بین بردن سلولیت های پوست
  • رفع خشکی واژن
  • درمان اسکار های جراحی
  • کمک در درمان برخی اختلالات نظیر بی اختیاری ادارار
  • افزایش خاصیت ارتجاعی پوست

همچنین اصلی ترین مزیت این دستگاه این است که کم تهاجمی است و این اقدام به صورت سرپایی انجام می شود. همچنین بدون نیاز به بیهوشی و بی حسی انجام می پذیرد و نیاز به ایجاد برش وجود ندارد. این یک روش طبیعی برای جوانسازی واژن بانوان است. این روش عوارض جانبی ندارد و یک روش امن و بی خطر است.

لابیاپلاستی

کربوکسی تراپی واژن درد دارد؟

این روش کاملا بدون درد است. چرا که سوزن های مورد استفاده در این روش به زیر پوست کار کربن دی اکسید را تزریق می کنند. بنابراین سوزن به نواحی عمیق تر نفوذ پیدا نمی کند و باعث ایجاد عوارضی ازجمله خونریزی نخواهد شد. البته ممکن است بلافاصله بعد از تزریق کمی قرمزی روی پوست مشاهده کنید. تا به حال هیچ عوارض شناخته شده ای برای این روش به ثبت نرسیده است. البته بانوانی که مشکلات زمین ای دارند و یا از دارو و درمان خاصی استفاده می کنند، لازم است حتما متخصص خود را در جریان قرار دهند.

نحوه انجام کربوکسی تراپی واژن

نتیجه کربوکسی ترای واژن چگونه است؟

نتیجه کربوکسی تراپی برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد. با توجه به اینکه هر فرد ممکن است برای مورد خلاصی به متخصص مراجعه کند، این مزیت ها متفاوت است. نتیجه مطلوب استفاده از این روش به مواردی از تعداد جلسات درمانی، شدت تیرگی و افتادگی واژن، سن و مواردی از این قبیل بستگی دارد. همچی لازم است بدانید این یک روش ماندگار است. ماندگاری این روش نیز درهر شخص با توجه به شرایط فیزیکی و جسمی متفاوت خواهد بود.

سخن آخر

یکی از اقدامات غیر تهاجمی اندام تناسلی بانوان که می تاثیر زیادی در زمینه سفید کردن واژن دارد، می توان به تکنیک کم تهاجمی کربوکسی تراپی اشاره کرد. علاوه بر سفید کردن اندام های تاسلی این تکنیک کاربرد های گسترده ای در زمینه جوانسازی واژن دارد و این یک اقدام غیر جراحی محبوب درمبان بانوان است. برای انجام کربوکسی تراپی واژن در کرج با بالاترین کیفیت می توانید به مطب دکتر فاطمه فیروزی متخصص زنان و زایمان با سال ها سابقه در زمینه زیبایی زنان مراجعه کنید.

سوالات متداول

دکتر فاطمه فیروزی

دکتر فاطمه فیروزی

دکتر فاطمه فیروزی متخصص زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد تخصصی هستند، ایشان دکترای پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران نیز گذرانده اند. دوره تخصصی ایشان در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره های فلوشیپ لاپاروسکوپی زنان از ایران و سوییس می باشد، همچنین دوره های لیزر پزشکی از انجمن لیزر روسیه و المان و دوره اموزشی سونوگرافی زنان و سونوهیستروگرافی را گذرانده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
تزریق ژل به واژن در کرج

تزریق ژل به واژن در کرج

تزریق ژل به واژن یک روش زیبایی برای زنان است. این پرکننده‌های مخصوص به لب‌های خارجی واژن (لابیا) حجم می‌دهد...

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *